Науково-практичний семінар в Ірпені «Впровадження козацько-лицарського виховання в навчальних закладах Київщини»

Cьогодні в Ірпінському економічному коледжі в Ірпені  відбувся науково-практичний семінар «Впровадження козацько-лицарського виховання в навчальних закладах Київщини», організаторами якого виступили МГО «Українське козацтво», Центр творчості дітей та юнацтва Київщини, Управління освіти та науки Ірпінської міської ради та відокремлений підрозділ НУБІП «Ірпінський економічний коледж».

Семінар, який було ретельно підготовлено та організовано на високому рівні, зібрав  велику представницьку аудиторію: вчителів, науковців, істориків, військовослужбовців, представників громадських організацій та освітян з Ірпеня та Київщини, які мали можливість виступити та відверто, дискусійно обговорити питання з приводу козацтва, українського війська, УПА та  зупинитися на питаннях військово-патріотичного виховання молоді.

Приємно відзначити, що на базі Ірпінського економічного коледжу, який дуже активно веде роботу у цьому напрямку,  вже існує  осередок «Молодої Січі», який є одним із перших не тільки в Київській області, але і в Україні.

Пропонуємо Вашій увазі наш відео та фото матеріал з цієї особливої поді, яка відбулася сьогодні у нашому місті Ірпені.

 

 

 

 

 

Андрей

One thought on “Науково-практичний семінар в Ірпені «Впровадження козацько-лицарського виховання в навчальних закладах Київщини»”

  1. This may be the correct weblog for everyone who is hopes to discover this topic. You already know a great deal its practically difficult to argue together with you (not that I really would want…HaHa). You certainly put a new spin on a topic thats been discussed for several years. Wonderful stuff, just great!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.