НОК України — 25 років !

Українські спортсмени погуляли на 25-річному ювілеї Національного олімпійського комітету (фото)

 

DSC05657

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Національний олімпійський комітет відсвяткував своє 25-річчя у театрі оперети. Вчора там зібралися колишні та діючі спортсмени, функціонери та закордонні зірки. За годину до початку заходу в кулуарах потихеньку збиралися гості. Однією з першою прийшла Ганна Безсонова, підкоривши всіх чорним платтям. «Анечка, ви чудово виглядаєте», — долинало з усіх боків. А чоловіки не давали їй проходу, цілуючи руки. Також в буфеті вже з’явилися екс-біатлоністи Валентина Цербе-Несіна, Олена Петрова і Андрій Дериземля з дружиною, лучник Віктор Рубан, колишня легкоатлетка Ольга Бризгіна.

Після першого дзвінка зал ще пустував. Всі розважалися в буфеті, зате Ольга Харлан однією з першою зайняла місце і на самоті чекала початку церемонії. Трохи пізніше біля входу з’явився мер Києва Віталій Кличко, якому буквально не давали проходу. У перших рядів змайстрували червону доріжку, і пройти до місць біля проходу було неможливо. Безсонової в її сукня в підлогу довелося стрибати туди-сюди. У цей час Денис Беринчик побачив Харлан. «Давайте познайомимося! Я Денис!» — Жартівливо видав боксер. «Я — Оля. Приємно познайомитися», — підіграла йому з посмішкою шаблістка. «А я знаю», — потиснув руку Денис і пішов на своє місце.
Церемонія почалася з привітального слова голови НОК Сергія Бубки, а замість прем’єр-міністра Арсенія Яценюка виступив міністр спорту Ігор Жданов. «За протоколом я їжджу тільки на 100-річчя НОК, але ваш НОК — особливий», — підкреслив  президент МОК Томас Бах, який сьогодні з Харлан і Шемякіної проведе майстер-клас з фехтування. «У вас прекрасна країна, а Сергій зробив НОК найкращим у світі», — широко посміхався президент Асоціації НОК у світі шейх Ахмад Аль-Сабах, подарувавши Серджи, як він називав Бубку, статуетку голуба.

Зі сцени піснями присутніх розважав не тільки Віталій Козловський. Спортсмени на чолі з чемпіонами ОІ Яною Шемякіної, Олексієм Торохтій та Іриною Мерлені також вирішили похвалитися вокальними даними і підготували для НОК сюрприз — пісню «Всі ми — чемпіони». Останніми оперету покидали «художниці» — Іріша Блохіна, Альбіна Дерюгіна, Ганна Різатдінова і Вікторія Мазур влаштували у фойє фотосесію.

 

DSC05665

 

DSC05669

 

DSC05670

 

DSC05672

 

DSC05673

 

 

DSC05689

 

 

 

DSC05696 copy

 

 

 

DSC05700

 

 

DSC05701

 

DSC05707

 

 

DSC05713

 

 

DSC05720

 

 

 

 

DSC05716

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.