Новий магазин «Фора» в Ірпені — незабаром відкриття !

Чим менше часу залишається до Дня міста Ірпеня, тим інтенсивніше  ведуться роботи у центрі нашого міста, —  я маю на увазі, що готуються геть усі !

Ось і керівництво нового супермаркету «Фора» теж має намір відчинити двері свого супермаркету у центрі нашого міста  по вулиці Шевченка вже до Дня Ірпеня.   Вже сьогодні було видно, як закипіла робота біля входу у цей магазин і почали завозити обладнання та устаткування. Слід сказати, що магазин «Фора»,  який має відкритися, має вже три (!) свої торгові мережі по головній вулиці нашого міста.

Отож, після відкриття  цього магазину  у центрі нашого міста, мешканці відразу потраплять у так званий «Форівський трикутник» !  Бо терпер у покупців є така ж сама альтернатива зайти і у магазин «Фора», який розташований на відстані 50 метрів лівіше.  Чи можливо той, що з лівої сторони, буде працювати лише по не парних днях, а той, що з правої сторони —  по парних ?  Думається, що перший магазин «Фори» по Щевченка, той, що за РАГСОМ, біля «Віктору», можливо стане лише для ВІП осіб !

Хоча поживемо, побачимо !

dsc04198

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.