Новий магазин «ТОЧКА» мінімальних цін» в Ірпені

Днями в Ірпені, по вулиці Грибоєдова 22,  відкрито магазин одягу, взуття, аксесуарів  під назвою — «ТОЧКА» мінімальних цін» для всієї родини, де на двох поверхах  цієї крамниці,  кожен має можливість вибрати найрізноманітниший для себе одяг до вподоби з Китаю, Туреччини, Польщі, Європи та країн колишнього СРСР за «народними» цінами.

Також приємно відзначити, що саме в цьому магазині ви зможете знайти  білизну з натуральної 100% бавовни, яку вже так не легко знайти у будь-якому магазині одягу нашого міста !

Отож, не гайте та скоріше завітайте до цього магазину, який розмістився поруч   з усім нам добре  відомим магазином «Мясіто» у приміщенні колишньому будівельного  міні-маркету.

Андрей

One thought on “Новий магазин «ТОЧКА» мінімальних цін» в Ірпені”

  1. Цели и задачи: Монтаж внутренней навигации Монтаж. В ней собраны как новые, так и проверенные временем, отлично зарекомендовавшие себя шрифты. Все шрифты с платной лицензией можно купить в два клика. Любой бесплатный шрифт вы можете скачать и установить свободно. Пожалуйста, не забывайте обращать внимание на статус бесплатного шрифта: бесплатный для персонального или бесплатный для коммерческого использования. В категории представлены самые популярные бесплатные и платные объемные 3D шрифты.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.