Оголошення результатів конкурсу «громадського бюджету» в Ірпені

dsc08953

Сьогодні в Ірпінській мерії відбулося засідання компетентної комісії фахівців, яка остаточно оголосила результати конкурсу «громадського бюджету» міста Ірпеня, який було організовано за сприяння Фундації польсько-української співпраці у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії.

Слід сказати, що із сотень надісланих пропозицій до голосування було відібрано 65. Тематика проектів: естетичне облаштування міста, будівництво спортивних та дитячих майданчиків, облаштування зон відпочинку, вуличне освітлення, розвиток вело та спортивної інфраструктури міста, краєзнавство та інші цікаві проекти.

У 2017 році 40 % коштів буде спрямовано на реалізацію малих проектів вартістю до 50 тисяч гривен і 60 % — на реалізацію проектів вартістю від 50 до 150 тисяч гривень. Перших дев’ять малих проектів — переможців отримають фінансування, так як і чотири переможця  великих проектів.

Отож,  про підсумки результатів голосування у нашому відеоматеріалі.  На наступному тижні, усі підсумки результатів конкурсу «громадського бюджету» будуть розміщені на офіційному сайті  Ірпінської ради  — www.imr.gov.ua.


dsc08964

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.