Перше вересня !

Сьогодні 1 вересня !   Тисячі хлопчаків та дівчаток  нашого міста почали навчальний рік у своїх школах.

Приємно  було бачити сьогодні радісні обличчя дітей та їх батьків, які  разом розпочинали перший учбовий день у школах.

Сьогодні пощастило побувати у рідній школі № 17. Що й казати, мимоволі і сам переносишся у дитинство, згадуючи ті дні коли і сам школяриком йшов з батьками до рідного навчального закладу у перший день вересня. Приємно сьогодні було побасити своїх друзів та знайомих, які прийшли до школи зі своїми діточками і бачити  свою рідну школу, яка майже не змінилася за ці роки.

Навіть напис зроблений під вікном рідного класу,  в який ми перебралися у 1981 році,  ще школярами  — 4-х класниками й досі залишається недоторканим і збереженим !

Можливо десь,  на щось ми помилково ображалися, чогось не розуміли, хоча тепер вже згадуємо дитячо-юнацькі шкільні роки з посмішками та радістю, тому вибачайте нас наші шановні вчителі за все !  Розуміємо, що то були наші найкращі та   незабутні роки нашого  дитинства, коли про нас піклувалися наші вчителі та батьки і на жаль ці роки до нас  вже ніколи не повернуться.

Нам же лише, тільки  доводиться спостерігати, як росте нове поколыння дітей, які виросли у новій незалежній державі Україна.

У цей день, користуючись нагодою, хотілося б подякувати усім нашим вчителям і сказати слова щирої вдячності за ваші корисні уроки, терпіння, самовіддачу і палку любов до кожного з нас !

Дякуємо усім вам і низько вклоняємося !

З першим днем вересня !

З Днем знань !

Нехай прйдешній  учнівський рік буде для всіх вас легким, успішним та радісним !

 

DSC03702

 

DSC03689

DSC03696

DSC03698

DSC03700

DSC03701

DSC03691

DSC03697

DSC03703

DSC03685

 

DSC03705

DSC03704

DSC03710

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.