Перші змагання в Україні по Cross Archery проведено в Ірпені

DSC08448

Ірпінь місто не тільки здоров’я та спорту. Це місто приємних несподіванок та нових відкриттів.

Ну скажіть мені будь-ласка, де ще таке може бути ?  Йдеш Ірпенем, зустрічаєш приятеля, а він тобі каже, поїхали подивимося на лучників !!! ??? Де і коли ? «А у нашому лісі об 11.00», — відповідає він.

Що ж, за декілька хвилин ми вже в епіцентрі події. Прибуваємо  до початку змагань і маємо унікальну нагоду зустрітися зі знайомим на обличчя молодим чоловіком, якого часто можна бачити у нашому місті.

Як виявилося згодом, пан Юрій Трофімов є президентом Всесвітньої федерації традиційної стрільби з лука в Україні (WTAF UKRAINE), який незважаючи на обмаль часу, люб’язно погодився розповісти нам про різновиди цього виду спорту та різні його тонкощі.

Так, традиційна стрільба з лука відрізняється від інших різновидів цього виду спорту тим, що вона найбільше наближена до середньоговічного бойового мистецтва. Тоді воїни стріляли з лука не в приміщенні чи на стадіоні, а в лісі та в полі, пішими та з коня на скаку, по нерухомих та рухомих цілях, з висоти фортець, на швидкість та на дальність. Відтак, спортсмени з традиційної стрільби з лука максимально намагаються наслідувати давні традиції лучників, проводячи змагання на природі.

Слід сказати, що саме місце  проведення змагань в ірпінському лісі та чудова, сонячна, весняна погода,  позитивно діяли на учасників та гостей цих перших та унікальних змагань в Україні, які проводяться в Ірпені.

Завітали сьогодні на ці змагання і представниці від влади —  Наталія Семко та Віолетта Кременчук і які не оминули можливості зробити свої перші кроки у цьому виді спорту. Позитивну  від перших вражених мішеней ніхто не скривав !

Потім було офіційне відкриття змагань і безпосередньо самі змагання. Сьогодні відбувся відбірковий тур для визначення рівня кваліфікації учасників турніру. А завтра – основні змагання. Зокрема, вправи на час враження мішеней та стрільба по рухомих цілях.

Отож, хто цікавиться цим видом спорту і у кого є час — завітайте завтра до ірпіньского лісу. Оріентир:  пішохідний міст через річку Ірпінь, — 150 метрів до лісу і ліворуч — 150 метрів і ви в епіцентрі подій !

DSC08442

DSC08444

DSC08439

DSC08446

DSC08452

DSC08453

DSC08456

DSC08458

DSC08435

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.