Підготовка до нового сезону футболістів ФК «Олімп» з Ірпеня — триває !

Майже кожного дня, з піднесенним настроем, творчим розумінням і цілеспрямованно, проводять свої тренування, готуючись до нового сезону, юнаки ФК «Олімп», які вже 7 вересня стартують у чемпіонаті Дарницького району міста Києва.

Так було і сьогодні, коли о 19.00 розпочалося тренування гравців на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в «Ірпені» під керівництвом молодого, але без перебільшення можна сказати, вже досвідченного наставника Даниїла Киселя, який має чимало успішних виступів своїх підопічних на футбольних турнірах.

З великою увагою відноситься молодий тренер до кожного юнака у командах різних вікових груп і тому видно, з якою самовіддачею кожен гравець працює на тренуваннях, відточуючи свою майстерність для майбутніх футбольних баталій.

Так, новий сезон вже незабаром розапочнеться і футболісти ФК»Олімп» мають бути готовими на всі 100, аби показати свої найкращі бійцівські якості в офіційних поєдинках і здобути найбільше перемог для своєї команди протягом сезону.

А поки що, майже кожного дня тривають тренування і формуються боєздатні команди з гравців, які є старожилами у своїх колективах і ті, які поповнюють лави футбольного клубу ФК «Олімп».

Побажаємо футболістам цього клубу вдалого старту у новому сезоні !

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.