Презентація каталогу 2-го Всеукраїнського художнього планеру «Зима в Ірпені»

 

Вчора в Ірпінській центральній міській бібліотеці відбулася презентація каталогу 2-го  Всеукраїнського художнього планеру «ЗИМА В ІРПЕНІ» — Мистецтво твориться на наших очах.

Як відомо, цієї зими знову до нашого міста Ірпеня приїхало близко 13 художників, які разом із 17 нашими місцевими майстрами пензля взяли участь у вищезгаданому планері, який проводився вже вдруге у нашому місті, — вже  зимової пори роки.

Ведуча  презентації,  начальник відділу культури, національностей та релігії ІМР — Евгенія Антонюк  з радістю  представила глядачській аудиторії  новий,  чудово оформлений каталог з роботами  художників, які створювали свої художні полотна взимку у нашому місті.

Також на презентації мав слово і всім нам добре відомий заслужений художник України з Луганська, який мешкає вже довгий час у нашому місті Ірпені — Констянтин Могилевський, який став одним з ініціатором проведення художніх планерів саме в Ірпені і який перефразовуючи слова великого американського письменника Курта Воннегута сказав: «Для мене самим достатнім підтвердженням існування Бога є мистецтво».

Було сказано ще багато теплих слів на адресу, як самих художників, які брали участь у цьому творчому заході так і організаторів і це продовжилося вже у неофіційній частині заходу за чудовим банкетним столом.

Пропонуємо  вашій увазі наш фото та відеорепортаж з цієї події.

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.