Презентація книги Миколи Славінського «Магічний Кристал» в Ірпені

В понеділок, 10 квітня в приміщенні Ірпінської міської бібліотеки відбулася презентація книги Миколи Славинського «Магічний кристал».

Варто нагадати, що Микола Славінський – відомий український журналіст і письменник, секретар Національної спілки письменників України, голова творчого об’єднання пригодників та фантастів, керівник видавництва Національної спілки письменників України «Український письменник».

Микола Славінський працював у газетах «Молода гвардія» та «Літературна Україна»,  був завідувачем відділу журналу «Київ», у часописах «Україна», «Слово і час», «Віче», головним редактором журналу «Науковий світ».

У перший день тижня, у  читальному залі Ірпінської  бібліотеки зібралися  мешканці та гості нашого міста, щоб послухати Миколу Славинського. Слухачі були в захваті від автора, який не лише презентував нову роботу, а і розповів про своє творче життя та багаторічне знайомство з нашим містом.

Зазначимо, що цей захід було організовано редакцією газети «Ірпінський вісник» у рамках проекту «Класики в Ірпені».

За задумом організаторів, такі презентації покликані пробудити в суспільстві інтерес до читання книг, відвідування бібліотек, створення умов для всебічного інтелектуального, культурного та просвітницького розвитку людини.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.