Презентовано сайт Асоціації футзальної ліги України — (АФЛУ)

Днями презентовано офіційний сайт аматорського футзалу України —  http://futsal-amator.com.ua, який  буде висвітлювати події у змаганнях з футзалу (IFL)  у сезоні —  2016-2017 років, а  вже з наступного тижня будуть публікуватися огляди турів !

Пропонуємо вашій увазі  невеличкий матеріал про історію  футзалу в Україні, яка не оминула і наше славне спортивне місто Ірпінь.

pr_3348_b

Indoor Football League: екскурс в історію

Футзал продовжує розвиватися і набирати популярність в Україні. Причому позитивна тенденція спостерігається не тільки в Києві, де кількість аматорських турнірів уже, мабуть, і не злічити, але і в регіонах. Зокрема, в Ірпені. Тут ось уже дев’ятий рік поспіль проходить Indoor Football League (IFL).

За час проведення турніру його переможцями та учасниками встигли стати багато відомих в футзальному (і не тільки) суспільстві спортсмени: брати Борсуки, Олександр Корнійчук, Дмитро Ведмідь, Сергій Чепорнюк, Тарас Коваленко, які нині становлять кістяк лідируючого в Екстра-лізі «хіта»; зірки збірної України з пляжного футболу Євген Варениця, Олександр Пилипенко, Олег Зборовський, Антон Бутко, Віктор Пантелейчук, Віталій Сидоренко; футзалісти, які мають багатий досвід виступів у Вищій лізі України — В’ячеслав Листопад, Віталій Брунько, Вадим Гордієнко, Олександр Севериненко, Валерій Директоренко, Володимир Нудик, Сергій Конопчук, Тарас Шпічка, Олег Шуст, і багато колишніх професійні футболісти (Юрій Грицина, Еммануель Окодува, Сергій Швець, Євген Кармаліта, Євген Шиман). І саме з IFL вийшла команда «IPC-Skidka», яка в минулому сезоні виграла чемпіонат Києва і дійшла до чвертьфіналу Кубка України.

Зазначу, що футзальний чемпіонат в передмісті Києва проводився ще задовго до організації IFL. Але його учасниками були виключно команди з Ірпінського регіону. Беззмінним лідером в той час на протязі декількох років залишався колектив «Біличі» (смт.Коцюбінское), в складі якого виділялося тріо Євген Варениця — Олександр Пилипенко — В’ячеслав Ємченко.

У 2008 році за організацію чемпіонату взявся Сергій Лісник. З його подачі відбувся так званий ребрендинг — турнір отримав нову назву і відкрив свої двері для команд з інших регіонів. З тих пір учасниками IFL встигли побувати не тільки команди з Ірпеня, Бучі, Ворзеля і Коцюбинського, а й Києва, Мироцьке, Михайлівки-Рубежівки, Пущі-Водиці, Немішаєве, Гатне, Софіївської Борщагівки, Шпітек, а також Кудрівка (Чернігівська область) та навіть Донецька!

Історичним рекордсменом турніру є ФК «Джуніорс». Команда Сергія Шута ставала переможцем IFL чотири рази. Дві перемоги в своєму активі має ФК «Мироцкое», по одній — «Зірка» (Ворзель) і «IPC-Skidka» (Ірпінь).

 

 

Андрей

One thought on “Презентовано сайт Асоціації футзальної ліги України — (АФЛУ)”

  1. Along with the whole thing which seems to be building throughout this area, many of your opinions are generally relatively radical. Nevertheless, I appologize, but I do not subscribe to your whole suggestion, all be it radical none the less. It would seem to me that your remarks are actually not entirely justified and in simple fact you are your self not fully certain of your argument. In any event I did take pleasure in reading it.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.