Результати 12-го туру чемпіонату Київщини з футболу

Відбулися матчі чемпіонату Київської області з футболу, де ірпінське дербі , яке проходило на міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені між командам «КУДРІВКА» (Ірпінь) — «СОКІЛ» (Михайлівка-Рубежівка), яке скінчилося із сенсаційним рахунком — 5:0 , стало центральним матчем туру. Пропонуємо вашій увазі переглянути, цей вже історичний матч, у запису.

Решта матчів туру закінчилися з такими результатами:

ДЕСНА (Погреби) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:1 (Постоловський, 60 — Фурсенко, 48, у свої ворота).

КУДРІВКА (Ірпінь) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 5:0 (Грищенко, 21, 56, 89, Іоша, 60, Круковець, 69). Нереалізований пенальті: Шарило (Кудрівка, 44). Вилучення: Кузьменко, 86 — Ніколаєць, 79.

АВАНГАРД (Бзів) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 3:1 (Сомов, 4, Кондратюк, 50, Панфілов, 53 — Коба, 10). Вилучення: Миколайчук (Авангард, 57).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:1 (Третяк, 90+3 — Апанчук, 41).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДІНАЗ-2 (Вишгород) — 2:1 (Труський, 75, Піскун, 86 — Зубленко, 9). Нереалізований пенальті: Зубленко (Діназ-2, 23). Вилучення: Дорошенко (Діназ-2, після фінального свистка).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 2:3 (Рагульський, 83, Бєлов, 90, у свої ворота — Кушка, 15, пн, Лебединець, 35, Герасименко, 40). Вилучення: Пивовар (ДГ Шевченківське, 69).

Турнірна таблиця

#КомандаІВНПМРМО
1«Асканія-Флора» Калинівка 1181217 -10+725
2«Авангард» Бзів 1072124 -6+1823
3«Меліоратор» Буча 1171316 -10+622
4«Десна» Погреби 1264219 -14+522
5«Джуніорс» Шпитьки 1163220 -14+621
6«Межигір’я» Нові Петрівці 1160513 -11+218
7СФК «Сокіл» Михайлівка-Рубежівка 1151516 -16016
8«Патріот» Баришівський район 1143421 -18+315
9«Беркут-Легіон» Бровари 1142515 -19-414
10«Кудрівка» Ірпінь 1141622 -22013
11«Діназ-2» Вишгород 1120913 -30-176
12«Любомир» Ставище 1011811 -23-124
13«ДГ Шевченківське» Денихівка 1111915 -29-144

Найкращі бомбардири

ФутболістКомандаГоли (Пен.)
1Олександр Апанчук «Джуніорс»11 (1)
2Євген Воробей «Десна»7
3Владислав Коба «Беркут-Легіон»7 (1)
4Дмитро Басалкевич «Меліоратор»6
5Артем Грищенко «Кудрівка»5
6Ярослав Піскун «Межигір’я»5
7Павло Дацюк «Патріот»5

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.