Сьогодні у нас перший день народження !

10430477_744861935577895_5706376780064565133_n

Рівно рік тому, у ніч з 30 квітня на 1 травня з’явилося наше інформаційне дітище — irpinian.info,  яке декілька днів тому змінило свою назву на irpinian.info

За рік свого існування ми видали на гора інтернет спільноти  — 3782 публікації та більше 12 тисяч фотографій і це все при щоденному бюджеті  у 17 гривень на день !!!

За рік роботи, ми придбали дуже великий досвід, як журналістський так і життєвий.  Озираючись назад, інколи навіть і  не віриться  в те,  який шлях було пройдено і що було зроблено, фактично на альтруїстській основі.

Завдяки не заангажованій, правдивій та оперативній інформації, яку ми намагалися надавати вам оперативно  безпосередньо з місця подій,  ми не раз «пробуджували місто» і отримували велику кількість лайків, хоча і критики теж було не мало і по ділу і це ми не заперечуємо.

Приємно згадати, як ми починали робити перші кроки у травні минулого року і наш рекорд дня -19 травня, становив  більше 1800 переглядів за годину (!)  Наша ексклюзивна рубрика — «Ранкові новини» — отримала позитивні відгуки від громади і трималася в хітах переглядів протягом травня та усього літа.

Приємно, що і мер нашого міста,  у червні минулого роки, відзначив наше видання,  як швидкопрогресуюче  в інтернеті.

Двічі,  наше інформаційе дітище, відбивалося від хакерських атак і це все теж  є вже надбанням нашої історії.

Отож, як там не було, будемо з оптимізмом дивитися у майбутнє і робити оперативно та професійно свою справу.

Тому, піднімаю келих  червоного вина, за наше інформаційне інтернет-видання у цей святковий Великодній день !

Щасливого дня народження — irpinian.info  !

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.