Сьогодні урочисто розпочато навчальний рік у школах № 12 та № 17 міста Ірпеня

Cьгодні в Ірпінських школах №12 та № 17 відбулися урочисті заходи з нагоди початку навчального року.

Так, вже з самого ранку,  на подвір’ї біля новозбудованного навчального корпусу  школи № 17,  можна було побачити у парадній  формі школярів та їх усміхнених батьків, які по-святковому розпочали перший робочий тиждень вересня з  урочистої  шкільної лінійки  на яку до нашого міста завітав голова  Київської обласної  державної адміністрації — Олександр Горган,  разом з іншими поважними  гостями.

Сьогодні, у перший день навчального року, було багато привітань та напутній слів школярам, іх батькам та педагогічному колективу,  було сказано з уст самого очільника КОДА,  керівництва міста Ірпеня, а також депутатського корпусу ІМР та представників партійних та громадських організацій.

Відзначимо, що в цьому році наша школа № 17 розпочинає свій новий навчальний рік і з новим директором — Лілією Ільницькою, яку зовсім нещодавно призначили на цю посаду.

Відтепер оновлена школа № 17 має нові 19 класів, які розміщені у новому корпусі, що дає можливість перевести 12 класів з другої зміни на першу.

У новому навчальному році школа отримала сучасну їдальню, а також і нову котельню, яка вже скоро запрацює і з’явиться тепло у класах школи, де навчатимуться діти.

Безумовно, що ці всі оновлення у школі, сприятимуть покращенню учбового процесу і приємно, що це все сталося напередодні святкування 50-ти річного ювілею з дня заснування цієї школи.

Сьогодні також урочистостий захід з нагоди Дня знань та першого дзвоника,  пройшов і в школі № 12 в Ірпені, де було сказано багато  теплих, привітальних слів перед початком навчального року  школярам та їх  батькам,  та педагогічному колективу школи  від поважних гостей і керівників нашого міста, де також  були і  пісні і виступи творчих колективів і атмосфера початку навчального року у цій школі в Ірпені була по-справжньому святковою !

Отож, користюючись нагодою, хотілося б привітати,  як самих дітей,  так і іх батьків  з початком нового навчального року і побажати успішного навчання в нашій рідній школі № 17  міста Ірпеня,  з лав якої більшість мешканців нашого міста пішли у велике життя !

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.