Сьогодні Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства

1.-slide3

Дата святкування Всесвітнього дня електрозв’язку та інформаційного суспільства встановлена ООН в 2006 році.

Щорічно 17 травня відзначається чергова річниця підписання в 1865 році в Парижі 20 країнами першої Міжнародної телеграфної конвенції і установи Міжнародного телеграфного союзу. З 1934 року після підписання Міжнародної конвенції електрозв’язку ця організація стала називатися Міжнародним союзом електрозв’язку.

Дата святкування Всесвітнього дня електрозв’язку та інформаційного суспільства встановлена ООН в 2006 році. На сьогодні МСЕ — спеціалізована установа ООН в області глобальної електрозв’язку, покликане здійснювати законодавчі, управлінські, виконавчі та консультативні функції, надавати технічну підтримку, розробляти стандарти і правила в сфері електрозв’язку і формулювати рекомендації, спрямовані на активізацію розвитку телекомунікацій і підвищення якості послуг.

МСЕ організовує також всесвітні і регіональні виставки і форуми, такі як ITU TELECOM WORLD, об’єднуючи представників урядів, галузей електрозв’язку та ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій), сприяючи взаємному обміну ідеями, знаннями і технологіями.

Співпрацює Міжнародний союз електрозв’язку та з Україною. Мета співпраці — вдосконалення та раціональне використання інформаційно-комунікаційної інфраструктури, а також подолання «цифрового розриву» в телекомунікаційних технологіях на національному та міжнародному рівнях.

Супутньої метою сучасного етапу співробітництва України в рамках МСЕ в області міжнародної стандартизації мовлення є забезпечення міжнародного правового захисту спільного використання в Україні радіомовних аналогових і цифрових систем, служб і технологій на весь перехідний період від аналогового до цифрового мовлення, врахування національних інтересів України при розробці міжнародних нормативних документів, що стосуються стратегії впровадження цифрового мовлення, подолання цифрового розриву, а також створення цифрових служб нових поколінь.
Ефірна олія розмарину покращує пам’ять ефірне масло розмарину покращує пам’ять
Читати повністю

Примітно, що в цей же день 25 років тому (1991) був представлений перший інтернет-сервер і затверджений стандарт для сторінок WWW.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.