Спартакіада депутатів Київщини в Ірпені

  • Андрей
  • 22.05.2021
  • Комментарии к записи Спартакіада депутатів Київщини в Ірпені отключены
Фото КОДА спорт

Сьогодні в Ірпені відбулася Спартакіада депутатів Київщини — 2021, де народні обранці всіх рівнів з різних куточків Київщини у своїх сформованих командах боролися аби стати найкращими на другому етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Київщини всіх рівнів.

Так, спортсмени-депутати змагалися у таких видах спорту, як волейбол, міні-футболі, шахах, шашках та настільному тенісі.

Змагання в Ірпені проходили цікаво та завзято на спортивних майданчиках ірпінської ДЮСШ, школи № 12 та у шахово-шашковому клубі, які всі компактно розташовані у центральній частині міста.

Слід відзначити, що цей 2-й етап змагань став відбірковим і найкращі спортсмени вже матимуть можливість в червні захищати честь спортивної Київщини на Всеукраїнській спартакіаді депутатів у Чорноморську.

За підсумку сьогоднішніх виступів перше загальнокомандне місце з усіх видів спорту посіла команда міської територіальної громади Броварів, другою стала збірна Вишгородського району і бронзу здобули наші депутати з Ірпінської МТГ.

Відео урочистої церемонії відкриття: https://www.facebook.com/irpin.in.ua/videos/139928098128581

Андрей