Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освячує Алею Героїв в Ірпені (ФОТО ТА ВИДЕО)

Сьогодні, 17 жовтня в Ірпені, було освячено меморіальну Алею Героїв, на честь загиблих жителів Приірпіння, які брали участь в АТО.

Сама алея, завдовжки 100 метрів, розділена на кілька зон: паркову, відпочинку та місце пам’яті і має кілька скульптур. Головна серед них — у формі дерева. Слід сказати, що деревину привезли зі сходу України. На кожній гілці — металеві пластинки із прізвищами загиблих воїнів АТО.
Світлини загиблих воїнів з Приірпіння розміщені на плакатах уздовж усієї алеї.
Освятив її Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, який під час церемонії, також нагородив ветеранів АТО та волентерів високими духовними нагородами Української Православної Церкви Київського патріархату.

Святійший Владика у  ході свого візиту до нашого міста відвідав Покровську парафію Ірпеня (настоятель -Роман Мельниченко) та освятив накупольний хрест, який згодом, має бути встановлений на церкві Покрови Пресвятої Богородиці.

«Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло, прихиляйтеся до добра; будьте братолюбні один до одного з ніжністю; випереджайте один одного шанобливістю; у старанності не лінуйтесь, духом палайте; Господеві служіть; утішайтесь надією; у скорботах будьте терплячі; в молитві постійні; у потребах святих беріть участь; будьте гостинні до подорожніх» (Рим. 12: 9 – 14) — такий принцип дій у Його Святості (прочитала у післямові від авторів-упорядників книги «Незламний будівничий Української Церкви»).
Сьогодні віряни УПЦ мали змогу у цьому переконатися — мудре слово, ласкавий погляд, доброта та любов великого Пастиря і щирого християнина надихають, наповнюють серце благодаттю!

Слід додати, що міський голова Володимир Карплюк, провів також сьогодні для Святійшого Владики екскурсію відновленими міськими парками.

Пропонуємо Вашій увазі фото та відео репортаж з цієї непересічної та історично знакової події.

 

 

Виступ Карплюка В.А. на відкритті Алеї Героїв в Ірпені — 17.10.2015

{source}
<iframe width=»640″ height=»360″ src=»https://www.youtube.com/embed/Uqxpt_9E5qc» frameborder=»0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

Виступ Олександра Головенько під час відкриття Алеї Героїв в Ірпені -17.10.2015

{source}
<iframe width=»640″ height=»360″ src=»https://www.youtube.com/embed/G0-tb7XKdqo» frameborder=»0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.