9 травня по всій нашій країні, у великих і малих містах та селищах пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення 72-ої річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні.
Відзначали День Перемоги і на Гостомельщині. Вже зранку, біля Меморіалу Слави селища було багатолюдно. Мешканці Гостомеля прийшли вшанувати пам’ять тих, хто поклав своє життя за свободу і світле майбутнє своїх нащадків.
Рівно о 10.00 розпочався мітинг-реквієм, на якому з привітальним словом виступив селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, який від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Гостомельської селищної Ради поздоровив односельців зі святом Дня Перемоги.
У цей день було багато виступів та привітань від голів громадських організацій краю, творчих колективів, молоді та односельчан, серед яких слід відзначити виступ «Солдата Великої Перемоги», — 91-річного мешканця Гостомеля — Червоного Петра Тарасовича, який пройшов усю війну від початку і до кінця, дійшовши до Берліну, а потім ще воював і з ворогом у далекому Харбіні проти Японії.
Відзначимо, що Петро Тарасович є одним із чотирьох ветеранів війни, які залишилися живими носіями історії Другої світової війни, що мешкають у селищі Гостомель, хоча ще 22 роки тому їх було 246 !
Тому піклування за долю кожного ветерана Другої світової, нині стає святим обов’язком кожного з нас.
Слід сказати, що святкування Дня Перемоги — 9 травня пройшло урочисто по всій Гостомельщині, як у Мостище, Баланівці, так і у військовому містечку, куди особисто, на свято до людей, завітав з поздоровленнями селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, якого тепло зустрічали місцеві мешканці.