Тематичне засідання «Англійського клубу» в Ірпені

У п’ятницю, 27  січня, з нагоди відзначення Нового року по китайському календарю,  в Ірпінському  історико- краєзнавчому музеї відбулася тематична зустріч «Святкування Нового року та Різдва Христового  у різних країнах світу», яку було організовано «Англійським клубом».

У програмі тематичної зустрічи була презентація проектів про святкування Нового року в різних країнах світу де школярам та  студентам Приірпіння  були  презентовані  відеоподорожі до яскравих новорічних свят у Лондоні , Нью-Йорку та інших  країнах світу, а також представлені Різдв’яні пісні у виконанні  всесітньовідомих груп «ABBA»,  F. Sinatra, «Wham»  «Shania Twein».

Учасники цього вечора, який пройшов у приємній, затішній атмосфері,  думається,  надовго зап’ятають цю зустріч, яку провів викладач нашого економічного коледжу Олексій Дашковський,  який зі щедрістю Санта -Клауса по закінченню вечора ще  пригощав студентів, печивом та солодощами і думається, що у Новий рік «Півня»,  за китайським календарем, усі присутні  вечора увійшли з гарним настроєм та позитивними думками.

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей