Тенісний турнір — «KRAVCHENKO CUP» в Ірпені


Цими днями в Ірпені з 5 по 11 вересня в заміському клубі Grand Admiral Resort & SPA проходить 8-й Міжнародний дитячий тенісний турнір KRAVCHENKO CUP.

dsc04127

KRAVCHENKO CUP — Міжнародний тенісний турнір імені Юрія Кравченка для дітей до 12 років. Він є офіційним турніром Європейської федерації тенісу Tennis Europe. Для юних спортсменів це означає можливість отримати кваліфіковану оцінку і рейтингові бали на рівні всієї Європи. Офіційний міжнародний статус і високий рівень організації турніру залучають учасників з різних країн світу.

Турнір традиційно проходить під егідою Федерації тенісу України, на грунтових кортах заміського клубу Grand Admiral Resort & SPA.

Учасників турніру чекає багато сюрпризів, а також Pizza-Party — свято гравців і їхніх уболівальників в заміському клубі Grand Admiral Resort & SPA.

Запрошуємо Вас і Ваших дітей стати учасниками або гостями цієї чудової події!

Більше детальної інформації по телефону: +380 (67) 448 69 25

Більше фото і детальної інформації на сайті: www.kravchenko-cup.com.ua

Інформація для учасників турніру

Можливе розміщення в кімнатах в кампусі або в номерах готелю.

1) Кімната в кампусі на території Grand Admiral Resort & SPA — 4-місна кімната (ліжка дворівневі), туалет і душ на поверсі, харчування не включено. Вартість — 1000 грн. на добу за кімнату (або 250 грн. за учасника при спільному проживанні).

2) Номер Напівлюкс за спеціальним тарифом для учасників турніру, включений сніданок (одно- або двомісне розміщення).

3) 3-разове харчування по турнірному меню — 550 грн. в день з людини.

Для бронювання розміщення і замовлення харчування звертайтеся, будь ласка, на рецепцію готелю: +380 (67) 219 41 50, (44) 393 33 57

img_3207

* Коротка історія турніру:

Протягом багатьох років, Юрій Кравченко, екс-міністр внутрішніх справ, був одним з головних ентузіастів розвитку тенісу в Україні. Юрій Кравченко був дуже спортивним і вольовою людиною.

У 2005 році Юрій Кравченко трагічно загинув. На честь його пам’яті в 2008 році був заснований однойменний міжнародний турнір для дітей від 10 до 12 років. Перший раз турнір пройшов в 2008 році з 18 по 23 серпня за підтримки Федерації тенісу України. Турнір ім. Ю. Кравченко був внесений в офіційну сітку Європейської асоціації тенісу Tennis Europe і став новою сторінкою в тенісній історії України. Організатором турніру виступив Благодійний фонд ім. Ю. Кравченко, під керуванням почесного президента Ірини Кравченко.

fotorcreated1

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.