Триває перебудова Привокзальної площі та вулиці Полтавської в Ірпені !

  • Андрей
  • 27.06.2020
  • Комментарии к записи Триває перебудова Привокзальної площі та вулиці Полтавської в Ірпені ! отключены

Вчора звичний, спокійний ранок на Привокзальній площі в Ірпені порушив гуркіт тракторів, вантажних автівок та техніки, яку було доставлено разом з трудовим десантом у цей центральний район міста.

Після асфальтування прибудинкових доріг біля будинків, що розташовані по вулицям Авіаконструктора Антонова та 74-ої Стрілецької дивізії, розпочалися роботи по капітальному ремонту системи водовідведення в Ірпені на Привокзальній площі, 3, де на останньому засіданні виконкому ІМР було виділено на ці роботи 310 тисяч грн.

Окрім цього продовжилися дорожні роботи і укладання тротуарної бруківки на доріжках, які з’єднують будинки цього мікрорайону міста.

Слід відзначити, що роботи і сьогодні продовжилися незважаючи на вихідний день і доволі таки спекотну сонячну погоду і відверто кажучи темпи їх виконання вражають, за що велика дяка цим мужнім чоловікам.

За два дні було прокладено майже сотня квадратних метрів тротуарної бруківки і вже на вечір сьогоднішнього дня, можна побачити чудову доріжку довжиною в півсот метрів, що по вулиці Полтавській, яка вже зроблена до вулиці Гончара і чекає на перших пішоходів.

Чудові тротуарні доріжки з каменя вже викладені і у самому серці Привокальної площі Ірпеня, біля дитячого майданчика та тренажерів.

Думається, якщо такими Стаханівськими темпами і надалі будуть вестися роботи, то вже незабаром ми зможемо побачити багато оновлених вулиць і доріжок у нашому мікрорайоні !

Радіємо і тішимося кожного дня, від того що бачимо оновлення на вулицях нашого рідного Ірпеня !

Андрей