Цей день в iсторії бізнесу — 4 березня

Засновник компанії Amway

amway

4 березня 1926 року народився один із засновників компанії Amway Річард ДеВос (№205 в світовому рейтингу мільярдерів Forbes зі статком $ 5 млрд).

У школі він познайомився з Джей Ван Анделом, потім обидва відслужили в армії, після чого вирішили відкрити власну справу. Компанія Amway була заснована в 1959 році. Її назва стала скороченням від ‘American Way’. Amway швидко розвивалася, і вже через 9 років її продажі досягли $ 50 млн. У 1971 році компанія відкрила перший офіс за кордоном — в Астралии. Пояснюючи, чому засновники компанії вибрали не сусідні країни або Європу, ДеВос сказав: «Це було так далеко, що ми подумали: якщо у нас вийде там, то вийде в будь-якій точці світу». Девос разом з партнером відійшли від справ на початку 1990-х років: управління бізнесом перейшло до їхніх синів.

Мікрофон Еміля Берлинера

wera

4 березня 1877 року винахідник Еміль Берлінер створив мікрофон. Одного разу на виставці в Філадельфії він побачив схожий пристрій, створене Олександром Беллом. Але у того приладу звук був деформованим і передавався на невеликі відстані. Берлінер вирішив, що зможе удосконалити пристрій, і приступив до роботи.

У створеному Берлінером мікрофоні звук був чистим і досить гучним. Коли Белл дізнався про винахід Берлинера, то почав з ним судитися. Однак позов не був задоволений. Тоді Белл викупив у Берлинера його патент за $ 50 000 і запросив його в свою компанію Bell Company на посаду головного спеціаліста по телефонній техніці.

Початок історії Hearst Corporation


Hearst

4 березня 1887 Джордж Херст подарував своєму синові Вільяму Херста газету San Francisco Examiner. Так почалася історія медіакомпанії Hearst Corporation.
 

Коли новий власник прийшов до видання, він в першу чергу закупив новітнє обладнання для друку, повністю змінив формат видання і найняв кращих журналістів міста. Новий Examiner перетворився з невеликого нічим не примітного видання в одну з найпопулярніших газет. 

У своїх виданнях Херст постійно експериментував з контентом: додавав більше фотографій, гумористичні блоки, публікував карикатури. Він також дозволяв своїм журналістом писати матеріали для видань з інших країн. 

Сьогодні Hearst Corporation об’єднує 15 щоденних газет і 20 журналів в США (включаючи Cosmopolitan, Esquire, Popular Mechanics), кілька інтернет-видань, кабельних каналів, видавничих будинків і дистриб’юторських компаній.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.