2 березня 1903 року в Нью-Йорку відкрився перший готель виключно для жінок — The Martha Washington Hotel.

Будівля готелю будувалася протягом двох років — з 1901 по 1903 рік. Архітектором будівлі був Роберт Гібсон, він і вибрав для готелю стиль неоренесанс. Про відкриття 12-поверхової The Martha Washington Hotel з 416 номерами було оголошено заздалегідь. На протязі декількох днів всі номери були заброньовані і ще понад 200 людей були в черзі на випадок, якщо хтось скасує бронь.Постояльців привертала відносно низька ціна і зручне розташування готелю. Будівля між П’ятої та Шостої авеню було поруч з головними торговельними вулицями, зупинками громадського транспорту та розвагами. Тому і чоловіки теж намагалися зробити бронь в готелі, але єдине, що їм було дозволено, це пообідати в ресторані The Martha Washington Hotel.
Відродження Chrysler

2 березня 1987 року автомобільна Chrysler оголосила про покупку у Renault компанії American Motors. Президент Chrysler Роберт Лутц назвав угоду «одним з великих моментів корпоративної прозорливості». Вже через тиждень стала відома сума угоди — $ 1.5 млрд.Про можливе об’єднання компаній говорили ще за рік до цього. Тоді Chrysler і AMC уклали угоду про виробництво задньопривідних автомобілів. Більш того, сама American Motors відчувала не найкращі часи. Справа була в тому, що новий президент Renualt Раймон Леві практично позбавили її інвестицій.
Керівництво Chrysler, в свою чергу, розуміло, що покупка AMC дозволить їй отримати бренд Jeep і в цілому збільшить конкурентоспроможність компанії. Після злиття AMC стала частиною Chrysler, а сам бренд AMC ліквідовано.
Крім бренду Jeep Chrysler отримала великий новий завод в Онтаріо, який суттєво збільшив її виробничі потужності. Завдяки щасливому випадку, незадовго до угоди американські газети опублікували безліч позитивних матеріалів про автомобілі Jeep, тому покупці вишикувалися в чергу за новими моделями.
Renault після продажу AMC покинула автомобільний ринок Північної Америки і повернулася туди тільки в 1999 році після покупки частки в Nissan.
Рекордні збитки
2 березня 2009 року найбільша американська страхова корпорація American International Group оголосила про рекордні в історії країни збитки. За підсумками 2008 року чистий збиток склав $ 99,3 млрд. Компанія стала жертвою світової фінансової кризи.
Щоб врятуватися від банкрутства, страховик звернувся до Федеральному резервному банку Нью-Йорка за фінансовою підтримкою. Незважаючи на те, що AIG вже до цього в 2008 отримала від держави $ 150 млрд, банк надав компанії додаткові $ 30 млрд.
В Англії фірми Sony, Philips і Polygram представили на суд публіки компакт—диск і програвач компакт—дисків.