У 2015 році Київська область залучила 23 млн. капітальних інвестицій

COA_of_Kyiv_Oblast.svg

За інформацією Головного управління статистики в Київській області, в січні-грудні 2015 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 22936 млн гривень капітальних інвестицій.

Найбільше інвестицій (54% від загального обсягу) освоєно в місті Славутич, Києво-Святошинському та Вишгородському районах.

Вагому частку капітальних інвестицій (понад 99% від загального обсягу) спрямовано в матеріальні активи, які в будівлі і споруди — майже 72%, в машини і обладнання, інвентар та транспортні засоби — більше 21% всіх інвестицій. У нематеріальні активи вкладено менше 1% загального обсягу капітальних інвестицій.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій, як і раніше залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно майже 51% загального обсягу. Частка позикових коштів за рахунок коштів іноземних інвесторів, кредитів банків та інших позик становила понад 24%. Кошти населення на будівництво житла становлять майже 13% капітальних інвестицій, державного та місцевих бюджетів — понад 1%.

Капітальні інвестиції в житлове будівництво склали 5652 млн гривень (майже 25% від загального обсягу), що у порівнянних цінах становить більше 102% проти січня-грудня 2014 року.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.