У Біличанському лісі загубилися 9-річні хлопчики

DSC09933

Вчора ввечері, 15 травня, у Біличах загубилися двоє хлопчиків. Повідомлення про надзвичайну подію на спецлінію поліції надійшло о 19.00.

Хлопчики зникли в лісовому масиві смт. Коцюбинське. Поліцейські з’ясували, що велика компанія дорослих зі своїми дітьми святкували день народження в лісі. Поки батьки відпочивали, хлопчики поруч з ними збирали дрова. Через деякий час батьки виявили відсутність малюків.
До пошуків по тривозі були залучені працівники відділу ювенальної превенції, кінологи, бійці підрозділу поліції спеціального призначення, групи реагування патрульної поліції, дільничні, керівництво Ірпінського відділу поліції і рятувальники.На щастя, після ретельних пошуків хлопчаків вдалося знайти. За словами одного з хлопчиків, вони втратили орієнтир в лісовій місцевості, і заблукали.

Співробітники відділу ювенальної превенції Київщини провели профілактичну бесіду з батьками і склали адміністративний протокол за с.184 (невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.