У Бучі стартував чемпіонат світу з мотокросу та чемпіонат Європи на квадроциклах — 2019

Сьогодні у місті Буча пройшли кваліфікаційні змагання першого дня чемпіонату світу з мотокросу та чемпіонат Європи на квадроциклах — 2019.

На старт кращої мототраси України «Сона» вийшли понад 100 зірок мотоспорту з 30 країн світу і боролися вони окрім медалей і за призовий фонд чемпіонату у розмірі 50 тисяч євро.

Цікаво, що рішення про проведення на мототрасі СТК «Сона»  V етапу чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах ухвалив конгрес міжнародної федерації мотоспору (FIM), до складу якої входять 112 країн.

Вже понад 20 років ( 1994 рік занування ) ця траса приймає міжнародні, всеукраїнські та регіональні змагання з мотокросу і вважається однією з кращих тренувальних баз для українських спортсменів і відповідає усім європейським нормам. Протяжність – 1800 метрів і змагаючись, спортсмени долають 22 трампліни і 17 поворотів.

Неймовірні швидкості, фантастичні польоти і ефектні повороти створили неповторну атмосферу змагань  світового рівня, які вже стартували сьогодні і визначили перших призерів і команду переможицю з Нідерландів.

Окрім захопливих змагань організатори підготували для глядачів ретро-виставку, краш-шоу та інші оригінальні фішки, разом з  великим фуд-кордом, цікавими розвагами для дітей та концерт українських зірок, де головним хедлайнером фестивальної частини чемпіонату світу з мотокросу в Україні, стане виступ відомого гурту  KOZAK SYSTEM.

Вже з самого недільного ранку 19 травня о 10.50 відбудеться автограф сесія спортсменів мотоциклів з колясками і вже об 11.15 відкриття змагань та презентація спортсменів.

Отож, запрошуємо вас вже завтра на ці змагання, хто не мав можливість їх відвідати сьогодні.

Повна программа змагань

 

 

Чемпiонат свiту з мотокросу — 2019 y Бучi

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Субота, 18 травня 2019 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.