У «Київобленерго» розповіли, чому на Київщині будуть відключати електроенергію

DSC09041

Масові відключення населених пунктів Київської області від енергопостачання пов’язані з проведенням планових ремонтних робіт. Експерти засуджують таку практику.

«Графік планових відключень завжди є на нашому сайті. Планові роботи проводяться з різних причин, реконструкція, чистка траси, заміна якихось елементів мереж. Для того, щоб все це проводити, потрібно відключати електроенергію. Причиною того, що ці роботи проводяться зараз — можливо очікувалися потрібні матеріали, або це відбувається згідно з графіком », — повідомили в компанії.

У свою чергу експерт з питань енергетики Валентин Землянський зазначив, що практика планового відключення електроенергії в зимову пору для проведення робіт, є неправильною.

«Це ненормальна практика, тому якщо ж і проводити якісь заходи, то ін потрібно робити в теплу пору року. Особливо це стосується модернізації та інших речей. Можу сказати, що в даному випадку жителі населених пунктів, яких торкнулася ця проблема, нічого зробити не зможуть. Знову повторюся, що це не найкраще рішення «Київобленерго» з точки зору здорового глузду і соціальної напруги в суспільстві », — резюмував В. Землянський.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація про те, що на Київщині починаючи з 24 січня, протягом тижня будуть масово відключати населені пункти від електропостачання.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.