У Коцюбинському сходи в під’їзді допомагають вивчати англійську

Тепер правопис англійських дієслів лежить прямо під ногами.
Але таке можливо тільки в будинку без ліфта.
676767

— Дрінк, дренк, дранк, — зазвучить тепер в під’їзді одного з будинків міста Коцюбинського в Київській області. Ні, це не спилися англійські посли, цокаючись на сходовій клітці настійкою глоду. А місцеві жителі щодня вчать і повторюють неправильні дієслова англійської мови. Відмінювання за часами у них під ногами в буквальному сенсі цього слова. Виконавці оригінальної ідеї, розписали англійськими дієсловами торці всіх ступенів. Поки дійдеш до верхнього поверху щось таки  й визубриш.

Звичайно біля під’їзду великий потенціал — залишилися незадіяні стіни і стеля. Але, напевно, активісти все-таки зупиняться на досягнутому не збираються. А то, якщо вас з усіх боків оточують англійські слова, таке відчуття ніби живеш всередині оксфордського словника.


А ось в Запоріжжі місцева художниця розмалювала під’їзд сюжетами з улюблених мультфільмів. Відкриваєш парадні двері, розраховуючи побачити звичні похмурі стіни і облуплені перила, — як з сірої реальності тебе виривають величезні на всю стіну яскраві персонажі мультика «Жив-був пес». Враження — ніби ти сам опинився в улюбленому мультику: тут і  Господиня, у якій вовк ледь не «вкрав» дитинку, і розгублений господар, і головні герої — Пес і Вовк — стоять в обнімку. Трохи вище — Левеня і Черепаха, Карлсон і Фрекен Бок. Чи не звичайний під’їзд — а ворота в дитячу казку!
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.