Україну відключать на чотири дні від Інтернету

nternet provaider 650x410

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На сайті InternetUA з’явилася інформація, що по всій Україні в лютому місяці — 3, 11, 12 і 20 числа — планують відключити Інтернет.

Ініціатива надійшла від провайдерів по всій країні, які таким чином збираються висловити свій протест проти монополій компаній, які заважають їм вести бізнес.

Справа в тому, що через поширення технологій 3G і 4G провайдери змушені встановлювати додаткові пристрої на стовпах і опорах у містах, щоб забезпечити покриття для користувачів. За словами представників ринку інтернет-послуг компанії-монополісти закрили доступ до будинків, «захопили» опори і заробляють на інтернет-провайдерів. Приміром, Київобленерго вимагає за оренду однієї оренду однієї опори 30 гривень. Оплату вимагають на кілька місяців вперед, в сумі виходить сотні тисяч гривень.

Учасників протесту вважають, що в наявності — зловживання своїм монопольним становищем. За задумом, дана акція повинна охопити всю Україну, як довго вона триватиме, оператори дати відповідь поки не можуть, адже все залежатиме від сковорчівості енергетичних компаній.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.