Українець зібрав українські онлайн-радіостанції на одному сайті

radiolist
Розробник вважає, що скоро всі підуть від FM і почав збирати українські інтернет-радіостанції. На його сайті вже 11 станцій

Український розробник Ігор Стефурак створив платформу Radiolist, де можна слухати вітчизняні радіостанції, які транслюються через інтернет.
 

Розробник каже, що протягом грудня слухав українські онлайн-радіостанції замість звичних плейлистів: Radio Skovoroda, Радіо Аристократи, Old Fashioned Radio і Urban Space Radio. Йому сподобалися ці станції, і він вирішив зібрати їх стрім на одній сторінці, щоб перемикатися між потоками, коли набридає. Стефурак вважає, що в українських радіостанцій є одна загальна проблема: «Вони випускають шоу в форматі подкастів, але не турбуються про дистрибуцію. Кожне шоу має мати свій потік, щоб слухачі мали швидкий доступ до контенту зі смартфонів». 

На початку сайт пропонував слухати чотири канали, але зараз на Radiolist вже 11 вітчизняних онлайн-радіостанцій: Radio Skovoroda, Радіо Аристократи, Old Fashioned Radio, Urban Space Radio, Бармаглот, Radio Submarina, Радіо Повітря, РокРадіо, Пюре, 20ft Radio і Радіо Барабан . 

На думку розробника, користувачі будуть все більше переходити з FM в інтернет.  Як повідомив The Guardian, Норвегія вже почала відключати FM радіотрансляцію з метою перейти на цифрову трансляцію. Відмовитися від FM також планують Швейцарія, Великобританія і Данія.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.