Український хлопчик отримав титул найсильнішої дитини в світі (Відео)

 
sandrak_1
 
Річард Сандрак — український хлопець, який отримав титул найсильнішої дитини в світі. Дитина, кожен м’яз якої опрацьований до небачених обсягів. Хлопець, який більше нагадує міні-копію Шварцнеггера.
Річард народився в Україні, але прожив тут лише 2 роки. Батьки прагнули кращого життя, тому продали все майно і переїхали в Штати. Його батько Павло — чемпіон світу з бойових мистецтв, мама Олена — акробат.
Своїй дитині вони, здавалося, хотіли передати всі свої вміння, причому з дитинства. Коли Річарду було 4 роки, йому змайстрували маленьку штангу. Але дуже швидко він перейшов на дорослий інвентар. У 6 років піднімав штангу вагою 82 кілограми, а за 2 роки — 95.
Журналісти буквально стежили за кожним його кроком, а за хлопцем назавжди закріпилося ім’я Маленький Геркулес. Тепер він частий гість на спортивних шоу, а познайомитися з ним бажає навіть сам Арнольд Шварценеггер. Втім, таке тіло мало і свою ціну — Річард так і не дізнався, що таке дитинство з іграшками і мультиками. На це просто не вистачало часу. Зате щоденні тренування по 6-7 годин, плюс сувора дієта, в якій не було місця солодощів. За спортивним режимом строго стежив батько, караючи хлопця, якщо він погано працював.
Мамі діставалося ще більше, одного разу чоловік її так побив, що син самостійно викликав поліцію. Батька посадили до в’язниці. Річард продовжив займатися з тренером, який не хотів робити з дитини стронгменів. Тим більше, що в пресі активно почали обговорювати здоров’я хлопчика.
Частка жиру в його тілі становила менше 1%, а це могло мати смертельні наслідки. До того ж експерти вказували, що без чоловічого гормону тестостерону неможливо накачати такі м’язи. А ось до 10 років він не виділяється. З’явилася підозра, що батько давав синові стероїди.
Згодом тіло українця приваблювало все менше уваги, його ім’я рідше з’являлося у пресі. Зараз йому 24 і він працює каскадером на кіностудії Universal і мріє про кар’єру інженера NASA.

https://www.youtube.com/watch?v=3kv7to3wjG4

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.