«Укрзалізниця» підвищить на третину вартість квитків

dsc08672

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» планує з наступного року підвищити залізничні тарифи на проїзд в пасажирських поїздах на 35%, а також на вантажні перевезення в районі 25%.

Про це повідомив Олександр Федоренко — директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України.

Як стверджує директор з / д департаменту, дана індексація тарифів закладена в проект фінансового плану «Укрзалізниці» на 2017 рік, який вже схвалений Мінінфраструктури і найближчим часом буде відправлений на зовнішнє узгодження в Мінфін і Мінекономрозвитку.

Федоренко також акцентував, що необхідність перегляду тарифів виникла в зв’язку з ростом цін на продукцію, що закуповується для потреб залізничної галузі, зокрема, на дизельне паливо і електроенергію.

До того ж, він зазначив, що підвищення тарифів просто необхідно для того, щоб частково стабілізувати фінансовий стан даної галузі, зокрема, для підтримки в робочому стані рухомого складу та забезпечення безпеки руху, а це вимагає значних витрат, оскільки знос основних фондів залізничної галузі становить майже 90%.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.