Unilever будує чайну фабрику в Гостомелі

 

1jna5

 

 

 

 

 

 


На даний момент обсяг вкладень в чайну фабрику вже становить EUR 8,3 млн.

Компанія Unilever, один зі світових лідерів з виробництва товарів повсякденного попиту, веде будівництво чайної фабрики в Гостомелі (Київська обл.) В рамках стратегії по локалізації виробництва і розвитку гнучкої системи поставок.Согласно прес-релізу Unilever, робота над проектом ведеться з середини 2015 року , і на даний момент обсяг вкладень в чайну фабрику вже становить EUR8,3 млн.

Для компанії це найбільший інвестиційний проект з моменту виходу на український ринок в 1993 році. Запуск виробництва запланований на друге півріччя 2016 року.

«Для Unilever Україна — один із пріоритетних ринків збуту в Східній Європі, і в розвиток бізнесу тут ми готові інвестувати. Запуск чайного виробництва під Києвом — це дійсно історичний етап в діяльності компанії на місцевому ринку. Завдяки цьому проекту, ми серйозно спростимо систему поставок і знизимо залежність нашого бізнесу від імпорту «, — цитується в прес-релізі глава представництва Unilever в Україні Василь Бовділов.

Також повідомляється, що при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі створена спеціальна міжвідомча робоча група, що дозволяє британсько-голландському інвестору розраховувати на реалізацію проекту без зривів і зволікання.

Крім того, ТОВ «Юнілівер Україна» в лютому 2016 року розмістив оголошення про вакансії на харчовому виробництві.

Раніше компанія імпортувала чайну продукцію з РФ.

Англо-голландський концерн Unilever відкрив своє представництво в Україні 1 травня 1993 року, в 1998 р, зареєстровано ТОВ «Юнілівер Україна» з центральним офісом в Києві.

Портфель торгових марок Unilever в Україні включає в себе відомі бренди харчових продуктів: чай Lipton, Brooke Bond і «бесіди», супи і основи для приготування гарячих страв Knorr; а також популярні торгові марки засобів особистої гігієни і побутової хімії: косметичні засоби Dove, Radox, «Чорна перлина», «Чиста лінія», «Оксамитові ручки», «Сто рецептів краси» та ін .; засоби по догляду за волоссям Clear, Dove, Timotei, «Чиста лінія», «Сто рецептів краси», дезодоранти Axe, Dove, Rexona, «Чиста лінія»; чистячі і дезинфікуючі засоби Cif, Domestos та Glorix, засоби по догляду за порожниною рота «Лісовий Бальзам».

Оборот Unilever в 2015 році виріс на 10%, до EUR53,3 млрд.

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.