Урочисте відкриття III Міжнародного дитячого фестивалю мистецтв «IRPIN KIDS FEST»-2018 в Ірпені

Сьогодні на Центральній площі нашого міста Ірпеня  урочисто відкрився  III Міжнародний дитячий  фестиваль мистецтв — «IRPIN KIDS FEST»-2018, який буде протягом трьох днів тривати у нашому місті і програма якого буде дуже насиченою.

Під час урочистого відкриття, з привітальними словами до учасників дитячого фестивалю виступили, —  очільник нашого міста Ірпеня —  Володимир Карплюк, а також всім нам добре відомий український співак  — Олександр Пономарьов, який вже не вперше приїзджає до нашого міста і бере участь у великих культурних заходах.

Потім розпочалася і сама святкова програма з виступами  пісенних та хореографічних колективів, а вже по завершенні сьогоднішнього заходу на головні  площі міста Ірпеня було проведено дитячу дискотеку.

А вже завтра — 1 червня,  починаючи з 10.30,  розпочнеться конкурсна програма, де в Ірпінському економічному коледжі буде проведено вокальний конкурс з представницьким  жюрі на чолі з Олександром Пономарьовим.

В  Національному Державному Університеті фіскальної служби України буде проведента хореографічна програма, а у Центральному Будинку Культури Ірпеня, що по вулиці Соборній  183, пройдуть  театральні та циркові програми,  разом з пісочною анімацією.

Окрім того, протягоим дня,  а на головній вулиці у міста Ірпеня, — Шевченка,  з 10.00 по 18.00 працюватимуть розважально-пізнавальні майданчики.

Пропонуємо вашій увазі наш фото та відео репортаж з цієї події на головній площі нашого міста.

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.