В Ірпені пройшли заходи для єврейських дітей

1000

Організаторами дитячого дозвілля та навчання стали фонд «Шіурей Тора Любавич» і Дніпровська єврейська громада

З 2 по 8 січня під Києвом пройшли два розважально-освітніх табори для хлопчиків (Ган Ісроель Україна) і дівчаток (Sonya’s Camp) з єврейської громади України. Організацією дитячих установ займалися Благодійний освітній фонд «Шіурей Тора Любавич», Дніпровська єврейська громада і рабин Шмуель Камінецький.

Табори розмістили на території спортивно-оздоровчого комплексу Olympic Village і конференц-холу «Ірпінь». Дітей забезпечили комфортними умовами проживання, а також регулярним кошерним живленням.

Розважальна частина програми складалася з денних і вечірніх заходів. Діти грали в пейнтбол, займалися спортом, брали участь в змаганнях і творчих виступах — організатори влаштували захід «місто мистецтв», квест, присвячений Хануки, і інтелектуальну гру з подарунками в честь 5 Тевета. Також діти виїжджали в дитячі розважальні установи — аквапарк, експеріментаніум, флай парк, арт-молл, каток, басейн і кінотеатр.

Освітні заходи проходили у формі щоденних уроків та вечірніх занять, в ході яких дітей в неформальній, інтерактивній формі знайомили з вченням Тори. Особливу увагу організатори приділили духовної складової — молитві, виконання заповідей і здійсненню добрих справ.

У зимових таборах взяли участь близько 150 дітей, за якими доглядали 50 дорослих — вожаті, вчителі, керівники таборів і їх помічники, фотографи, відеооператори, а також члени креативної команди.

1
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.