В Ірпені триває Міжнародний футбольний турнір з нагоди Дня захисту дітей

 

В Ірпені триває Міжнародний футбольний  турнір з нагоди  Дня захисту дітей і вже визначилися перші переможці у вікових групах 2012 та 2010-11 років народження.

Так,  у суботу у ЗОШ № 12 в Ірпені,  по завершенні змагань,  відбулося вручення кубків та медалей командам переможцям та призерам цього турніру, який вже не переший рік проводиться у нашому місті Ірпені.

Отож, переможцями у віковій групі  2012 року народження стали футболісти столичної команди «Драгонс». Друге місце посіла команда «Чемпіон» з Києва і третіми були юні футболісти  ФК «Вишгород». По завершенні турніру Роман Коршиков  —  засновник  Дитячої  Футбольної Академії «Ірпеня» особисто поздоровив дітей з вдалим виступом на турнірі та вручив кубки та нагороди юним футболістам, переможцям та призерам турніру.

Церемонія нагородження юнаків 2010-11 років народження проходила у ЗОШ № 2 нашого міста Ірпеня і того ж суботнього дня, яку також прововів пан Роман, який вручив кубки та медалі, як командам переможцям турніру, так і призерам, відзначивши одночасно і кращих на цьому турнірі  футболістів у номінаціях.

Пропонуємо вашій увазі відеоматеріали  з церемонії нагородження команд, а також наш фото репортаж з церемоній нагородження команд.

Вже завтра відбудеться четвертий день змагань, де визначаться кращі команди 2008-09 років народження і по завершенні відбудеться церемонія нагородження команд у ЗОШ № 3 в Ірпені.

Нагадаємо, що організаторами цього Міжнародного футбольного турніру з футболу серед дітей виступає Дитяча Футбольна Академія «Ірпеня» на чолі з ії президентом Валерієм Заваровим та засновником – Романом Коршиковим  при  підтримці Ірпінскоі Міської Ради.

Генеральним спонсором  турніру виступає:  “ФРАНС.УА”  разом зі спонсором цього турніру, – компанією “Моршинська», де технічним спонсором змагань виступає  компанія  “SELECT”.

Турнір  зараз у самому розпалі, тому запрошуємо мешканців нашого міста повболівати за наші команди і насолодитися пристрастями кращих команд дитячого футболу !

Зміцнюємо імідж Ірпеня, як міста спорту та здоров’я —  разом і кожного дня !

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.