В Ірпені урочисто завершився Міжнародний футбольний турнір присвячений дню захисту дітей

 

Сьогодні пройшли заключні матчі третього ігрового дня Міжнародного турніру з футболу присвяченого Дню захисту дітей серед юнаків 2007 року народження, участь в якому брали 16 команд з різних куточків України, де вже зранку на футбольному полі ЗОШ № 3 почалися кваліфікаційні ігри, а після обіду на Центральному міському стідіоні «Чемпіон», відбулися півфінальні ігри і фінальний матч цих змагань.

Так,  після проведення півфінальних ігор, де зустрічалися  команди  «Металург» (Запоріжжя) та  «Спарта» (Київ), а також  ДЮФК «Каскад» з Броварів і СК «179» з Києва, визначилися команди у боротьбі за третє місце, де зустрілися команди «Металург» (Запоріжжя) та СК «179» з Києва, де  у запеклій боротьбі перемогу з мінімальним рахунком 1:0 святкували юнаки із Запоріжжя, а вже у фінальному двобої футболісти з команди «Каскад» з Броварів перемогли команду «Спарта» з Києва з рахунком 2:1 і стали переможцями цього турніру.

По завершенні фінального поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження команд, а також кращих гравців турніру, яких було нагороджено медалями, дипломами і кубками.

 

Урочиста церемонiя нагородження команд участниць Мiжнародного футбольного турнiру присвяченного Дню захисту дiтей в Iрпенi на стадiонi "Чемпiон"

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Неділя, 26 травня 2019 р.

Урочиста церемонiя нагородження команд на футбольному Мiжнародному турнiрi присвяченного Дню захисту дiтей на стадiонi "Чемпiон" в Iрпенi

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Неділя, 26 травня 2019 р.

 

 

 

 

 

Андрей

One thought on “В Ірпені урочисто завершився Міжнародний футбольний турнір присвячений дню захисту дітей”

  1. Меню этой вкладки разбито на разделы. Иногда возникает необходимость убрать выделение, для этого во вкладке выбора цвета выбираем пункт «Нет цвета». Как ни странно, но именно таблички-указатели, подсказывающие, где находится туалет, весьма актуальны для каждого человека. А потому их можно смело покупать в качестве. Сегодня я научу вас различным способам выделения и изменения цвета текста. Сейчас модно вешать указатели для туалета не только в общественных местах, но и в жилых помещения. Особенно, если он вдруг попадает в незнакомое место: офис, бар, да даже приходит в гости в чужую квартиру. Именно она, как правило, открывается по умолчанию при начале работы с документом. А выбрать действительно есть из чего.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.