В Ірпені відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні

Сьогодні на Алеї Слави в Ірпені відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги, який зібрав багато мешканців нашого міста, які прийшли поклонитися та віддати шану воїнам, які загинули у роки Другої світової війни.

Зі  привітальними словами до ветеранів війни та учасників мітингу — реквіуму виступили перший заступним міського  голови Ірпеня — Дмитро Христюк, а також поважні гості, які прибули до Ірпеня на День Перемоги, — народний депутат України  — Михайло Гаврилюк, депутат чотирьох скликань, голова Партії захисників Вітчизни та наказний гетьман козацтва України — Юрій Кармазін, а також  депутати  ІМР  Ігор Панасюк та Володимир Пікулик, та інші представники громадських організацій нашого міста.

Під час Другої світової війни було страчено 2 млн.  800 тисяч українців та було вивезено до Німеччини  2 млн. 400 тисяч людей.   7 млн. дала Україна воїнів у лави армії у Другій світовій війні, де половина з них загинула.  По Україні,  у ті часи,  проходило 800 кілометрів фронту і де за чотири роки війни — 41 відсоток нашої країни було зруйновано і ми, як нащадки наших батьків та дідів, маємо пам’ятати жахливі цифри тієї  страшної війни.

По заваршені мітингу-реквіуму відбулося покладання квітів біля могил загиблих воїнів на Алеї Слави в Ірпені.

Наразі епіцентр заходів, які проходять зараз у нашому місті  перемістився у селище Романівка, до ДОТУ, де проходила лінія оборони міста Києва під час Другої світової війни, а вже  з 17:00 до 21:00 години у Парку Правика в Ірпені, відбудеться святковий концерт за участю творчих колективів нашого міста.

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.