В Ірпені відбувся міжнародний футбольний матч між збірними Ірпінського регіону та Спілки Української Молоді США

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся міжнародний футбольний поєдинок у рамках Всеукраїнського туру «На Крилах Дружніх змагань II» між збірною командою юнаків — (U-16) Ірпінського регіону та гравцями Спілки Української Молоді США, якому передувала урочиста церемонія відкриття, участь в якій взяли наші гості, — представники з української діаспори США, разом з нашими трьома, чарівними керівницями міста — Анастасією Попсуй — виконуючою обов’язки міського голови Ірпеня, Оленою Чернявською — заступиком мера міста та Віолеттою Кременчук — очильницею відділу фізкультурно-спортивної роботи та культмасових заходів ІМР.

Приємно було сьогодні побачити на урочистій церемонії відкриття в Ірпені, яку проводив директор Ірпінської ДЮСШ Володимир Тарасов, також і пана Василя Карленка — очільника відділу по зв’язках з українською діаспорою Національного Олімпійського Комітету України, який привітав футболістів від імені НОК України і особисто Сергія Бубки — президента цієї організації.

Після урочистої, офіційної частини відкриття змагань, розпочався і сам матч, обслуговувати який довірили нашому всім добре відомому у Приірпінні тренеру — Валентину Петровичу Лисову, який маючи за своїми плечима піввіковий тренерський стаж, спробував себе сьогодні у якості рефері такого відповідального міжнародного матчу і забігаючи вперед, без перебільшення можна сказати, що нашому «Петровичу» і на судійському рівні можна кар’єру не припиняти !

Початок самої гри розпочався дуже активно і відверто кажучи гравці обох команд демонстрували доволі таки пристойну для їх віку гру, на яку дуже активно реагували вболівальники на трибунах, серед яких було чимало представників української діаспори, які прибули на цей матч разом з футбольною командою зі Сполучених Штатів Америки і атмосфера на трибунах до самого фінального свистка була по-спортивному, емоційно — піднесеною.

Першими відкрити рахунок у грі вдалося нашим хлопцям з Приірпіння вже на 10 хвилині матчу. Буквально через 12 хвилин перевага у грі подвоїлась у вигляді другого забитого голу, хоча відверто кажучи, перший тайм пройшов у доволі таки рівній грі і було чимало моментів створено біля воріт нашої команди, але вдала гра нашого воротаря та деякі неточності при завершенні атак зі сторони гравців української діапори, не давали можливості «кулястому» перетнути лінію наших воріт.

Вже перша атака наших хлопців на початку другого тайму призводить до взяття воріт і рахунок стає — 3:0, але буквально за дві хвилини, — на 48 хвилині гри, нашим гостям вдалося «ромочити» рахунок — 3:1.

Буквально не пройшло і більше п’яти хвилин, як збірна команда Приірпіння забиває четвертий гол у ворота американської команди і цей рахунок залишився незмінним до кінця гри, яка пройщла дуже видощно і подарувала вболівальникам багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.

По завершенні гри від імені організаторів цього матчу, Віолетта Кременчук, разом з Василем Карленком та Анастасією Кравцовою, провели урочисту церемонію нагородження обох команд спеціальними ювілейними медалями, дипломами та подарунками, присвяченими цій вже історичній грі.

Нагадаємо, що з 9 по 15 вересня цього року в Ірпені планується проведення VIII чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд і тому користуючись нагодою, запрошуємо вболівальників футболу з усіх усюд до нашого міста !

Створюємо імідж Ірпеня міста спорту та здоров’я разом і кожного дня !

PS Відео з урочистої церемонії відкриття змагань можна подивитися на сторінці Ірпінського інформаційного у facebook: https://www.facebook.com/irpin.in.ua/