В Ірпені відбувся міжнародний футбольний матч між збірними Ірпінського регіону та Спілки Української Молоді США

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся міжнародний футбольний поєдинок у рамках Всеукраїнського туру «На Крилах Дружніх змагань II» між збірною командою юнаків — (U-16) Ірпінського регіону та гравцями Спілки Української Молоді США, якому передувала урочиста церемонія відкриття, участь в якій взяли наші гості, — представники з української діаспори США, разом з нашими трьома, чарівними керівницями міста — Анастасією Попсуй — виконуючою обов’язки міського голови Ірпеня, Оленою Чернявською — заступиком мера міста та Віолеттою Кременчук — очильницею відділу фізкультурно-спортивної роботи та культмасових заходів ІМР.

Приємно було сьогодні побачити на урочистій церемонії відкриття в Ірпені, яку проводив директор Ірпінської ДЮСШ Володимир Тарасов, також і пана Василя Карленка — очільника відділу по зв’язках з українською діаспорою Національного Олімпійського Комітету України, який привітав футболістів від імені НОК України і особисто Сергія Бубки — президента цієї організації.

Після урочистої, офіційної частини відкриття змагань, розпочався і сам матч, обслуговувати який довірили нашому всім добре відомому у Приірпінні тренеру — Валентину Петровичу Лисову, який маючи за своїми плечима піввіковий тренерський стаж, спробував себе сьогодні у якості рефері такого відповідального міжнародного матчу і забігаючи вперед, без перебільшення можна сказати, що нашому «Петровичу» і на судійському рівні можна кар’єру не припиняти !

Початок самої гри розпочався дуже активно і відверто кажучи гравці обох команд демонстрували доволі таки пристойну для їх віку гру, на яку дуже активно реагували вболівальники на трибунах, серед яких було чимало представників української діаспори, які прибули на цей матч разом з футбольною командою зі Сполучених Штатів Америки і атмосфера на трибунах до самого фінального свистка була по-спортивному, емоційно — піднесеною.

Першими відкрити рахунок у грі вдалося нашим хлопцям з Приірпіння вже на 10 хвилині матчу. Буквально через 12 хвилин перевага у грі подвоїлась у вигляді другого забитого голу, хоча відверто кажучи, перший тайм пройшов у доволі таки рівній грі і було чимало моментів створено біля воріт нашої команди, але вдала гра нашого воротаря та деякі неточності при завершенні атак зі сторони гравців української діапори, не давали можливості «кулястому» перетнути лінію наших воріт.

Вже перша атака наших хлопців на початку другого тайму призводить до взяття воріт і рахунок стає — 3:0, але буквально за дві хвилини, — на 48 хвилині гри, нашим гостям вдалося «ромочити» рахунок — 3:1.

Буквально не пройшло і більше п’яти хвилин, як збірна команда Приірпіння забиває четвертий гол у ворота американської команди і цей рахунок залишився незмінним до кінця гри, яка пройщла дуже видощно і подарувала вболівальникам багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.

По завершенні гри від імені організаторів цього матчу, Віолетта Кременчук, разом з Василем Карленком та Анастасією Кравцовою, провели урочисту церемонію нагородження обох команд спеціальними ювілейними медалями, дипломами та подарунками, присвяченими цій вже історичній грі.

Нагадаємо, що з 9 по 15 вересня цього року в Ірпені планується проведення VIII чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд і тому користуючись нагодою, запрошуємо вболівальників футболу з усіх усюд до нашого міста !

Створюємо імідж Ірпеня міста спорту та здоров’я разом і кожного дня !

PS Відео з урочистої церемонії відкриття змагань можна подивитися на сторінці Ірпінського інформаційного у facebook: https://www.facebook.com/irpin.in.ua/

Андрей

3 thoughts on “В Ірпені відбувся міжнародний футбольний матч між збірними Ірпінського регіону та Спілки Української Молоді США

  1. В полной мере стандартам соответствует используемый для этих целей высококачественный конструкционный пластик, обычно декорируемый в однотонный цвет, например, белый или золотистый, в зависимости от общей цветовой гаммы. Не являются исключением и дошкольные образования, так вывески детских садов являются визитной карточкой учреждения, в полной мере отражая его тематику. Наши специалисты осуществляют регистрацию вывесок, согласование фасадных надписей в комитете по градостроительству. Для производства рекламных вывесок у нас применяются материалы различной ценовой категории и технических характеристик: алюминий, железо, сталь, композит, ПВХ, пенопласт, дерево, оргстекло. Ее содержание законодательно не регламентируется и может быть различным. Безопасные материалы, используемые для изготовления наружной вывески, ее аккуратный монтаж и профессиональное исполнение свидетельствует о том, что администрация садика заботится о репутации собственного заведения. Предлагаем следующие разновидности магазинных вывесок. Вывеска для магазина с подсветкой. Такие компании вызывают доверие у клиентов. Заказать рекламу или получить консультацию Вы можете, обратившись к нашим специалистам. Вся наша рекламная продукция полностью отвечает требованиям закона о рекламе. Конечно же, вывеску детского садика не обязательно выполнять в виде фасадной таблички.

  2. Экономия в данном случае может привести к некачественному виду входной группы магазина, офиса, и соответственно может сказаться на продажах. В качестве материала изготовления используют дибонд или алюминий. Монтажные работы проводятся в соответствии со всеми необходимыми нормативами и требованиями по гидроизоляции. Процесс изготовления выглядит следующим образом: сначала на виниловой пленке или баннере отпечатывают полиграфическое изображение. РПК Инквин Лимитед производит любые виды полиграфических изделий вне зависимости от сложности и объема тиража в том числе и несветовые вывески. Вывески делаются из материалов, устойчивых к атмосферным воздействиям, поэтому их можно размещать на улице, укрепив на фасаде здания. Со временем адреса зданий начинают ассоциироваться с брендами и рекламой на них. Сегодня неотъемлемой частью стали большие крутящиеся двери, однако это не элемент рекламного оформления.

  3. Размещать такие знаки будет необходимо на доступном для обозрения месте у входа в здание или на самих дверях. Выполняем ремонт, включающий полную или частичную замену элементов. В это же время министерство уже. Мы профессионально занимаемся производством рекламных конструкций различного типа для торговых центров и специализированных магазинов разного профиля. Возможна полировка поверхности стальных букв до зеркального блеска, нанесение покрытия. Для раскройки букв из большинства материалов используются станки с ЧПУ, сварка железных и алюминиевых изделий осуществляется в аргонной среде, позволяющая скрывать швы. Это будет осуществлено посредством сокращения деятельности, потребляющей ресурсы системы здравоохранения, но не направленной на удовлетворение потребностей пациента при предоставлении медицинской услуги. В зависимости от разновидности конструкции срок гарантии составляет от 2 до 5 лет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.