В Ірпені відбувся юнацький турнір з регбі присвячений 30-ій річниці виведення військ з Афганістану

 Сьогодні на нашому центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені  було урочисто  відкрито та проведено змагання серед юнацьких команд з регбі серед гравців 2004 — 2005 та 2006-2007 років народження.

На відкриття цих змагань, які були приурочені 30-ій річниці виведення військ з Афганістану,  прибули керівники нашого міста на чолі з 1-м заступником міського голови  — Олександром Маркушиним та заступником мера — Оленою Чернявською, депутатами Ірпінської міської ради серед яких були —  Петро Король та Ігор Панасюк, який є Голова Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО,  а також ветерани війни в Афганістані та представники спортивних та громадських організацій.

Слід відзначити, що на цей захід сьогодні до нашого міста завітав і президент  федерації регбі України  — Євген Боженков.

Зазначимо, що організаторами цього турніру виступили — федерація регбі Київської області, Ірпінська ДЮСШ та Українська Спілка ветеранів Афганістану.

Як за звичай,  перед початком  турніру відбулося його урочисте відкриття, де було сказано дуже багато теплих, привітальних слів до учасників цього регбійного турніру, після чого відбулися вже змагання.

Приємно було сьогодні спостерігати за тими емоціями та пристрастями які вирували  на головній спортивній арені нашого міста, де гравці, які представляли регбійні колективи Ірпеня, столиці України, Київщини та Хмельницька билися до кінця за перемогу у кожному матчі, де на трибунах їх палко підтримували вболівальники, батьки та воїни-інтернаціоналісти та учасники АТО і вже у другій половині дня визначилися переможці та призери турніру.

Так, у віковій групі 2004-2005 років народження, переможцем стала команда Київської області — 1, яка до речі очолювана нашим досвідченим наставником з ірпінської ДЮСШ Леонідом Денбновецьким і в складі якої більшість гравців з нашої споривної школи, другими були гравці з київської «Дарниці» і третє місце посіла команда з «Хмельницька».

У віковій групі 2006-2007 р.н. перемогу святкувала команда з Хмельницька, друге та третє місця посіли наші місцеві команди, відповідно — Ірпінь — 1 та Ірпінь — 2.

Вже по завершенні змагань,  відбулося урочисте закриття з нагородженням команд переможців та призерів  кубками, медалями та дипломами і  без перебільшення можна сказати, що всі ті  любителі регбі, які відвідали цей юнацький турнір, який проходив за чудової, сонячної, весняної погоди на стадіоні «Чемпіон», отримали позитивні емоції та гарний настрій вихідного дня.

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.