В Ірпені відкрилася соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид

В Ірпені, а саме на базі ліцею #3, а також шкіл 2 та 17 відкрилася соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид»! Це спільний проект Фонду «Реал Мадрид», ГО «Епіцентр – дітям» та Ірпінської міської ради.
На святі були засновники шкіл в Україні Олександр Герега та Тарас Герега, президент УАФ Андрій Павелко, зірки українського футболу: Олег Протасов, Богдан Шершун, В’ячеслав Шевчук, Олександр Шовковський та зірки світового футболу: Клод Макелеле, Едвін Конго та Хосе Амавіска. Також на свято завітав професійний баскетболіст, дворазовий чемпіон NBA — Станіслав Медведенко.
Основними видами спорту для реалізації завдань Школи було обрано футбол та баскетбол.
Головним гостем цього свята став — Еміліо Бутрагеньйо! Як гравець насамперед відомий виступами за клуб «Реал Мадрид», а також національну збірну Іспанії. Шестиразовий чемпіон Іспанії. Чотириразовий володар Суперкубка Іспанії з футболу. Дворазовий володар Кубка Іспанії з футболу. Дворазовий володар Кубка УЄФА. По завершенні ігрової кар’єри — спортивний функціонер, працює на адміністративних посадах у клубній системі мадридського «Реала».


Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.