У ДСНС повідомили, що 28 лютого в 00:44 в оперативно-рятувальну службу Ірпеня надійшло повідомлення про пожежу приватного легкового автомобіля «Lexus RX 200t», що по вулиці Лермонтова.
На місце події негайно було направлено відділення 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини Ірпеня. Вілразу було встановлено, що вогнем охоплений моторний відсік транспортного засобу. Пожежними було попереджено поширення полум’я на салон автомобіля і поруч розташовані транспортні засоби. Всього на місці пожежі працювало 7 чоловік особового складу.
Пожежу було локалізовано о 00:58 і повністю ліквідовано о 01:10. Вогнем пошкоджено передню частину і моторний відсік автомобіля. Загиблих на місці події не виявлено, причина займання та збитки від пожежі встановлюються.