В Ірпінь будуть поставляти медичні Citroen C-Elysee

Найбільший офіційний дилер Citroеn в Україні — АІС Сітроен ЦЕНТР, виграв тендер на поставку медичних автомобілів для Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, про це повідомляє інформаційно-аналітична група  на своїй інтернет сторінці  http://www.autoconsulting.com.ua

Компанія здійснить поставку чотирьох медичних автомобілів Citroen C-Elysee 1.2 PureTech в комплектації Feel.
Автомобілі будуть обслуговувати міські заклади охорони здоров’я, здійснюючи перевезення лікарів до хворих. Вибір Citroen, як медичного автомобіля був не випадковим. Седан-бестселер Citroen C-Elysee став переможцем конкурсу «Авто Року 2018 у Україні» в номінації співвідношення ціна / якість.

Citroёn C-Elysée сконструйований так, щоб витримати перевірку відстанями і часом. З самого початку при його розробці враховувалися складні умови експлуатації, типові для України. Також, автомобіль має низькі витрати на утримання протягом тривалого періоду експлуатації і відповідає високим європейським вимогам безпеки.

Відзначимо, що дилерська мережа Група компаній АІС має багаторічний досвід роботи з корпоративними поставками. Компанія неодноразово вигравала тендери на поставку автомобілів як для комерційних, так і для державних компаній, в тому числі і автомобілів медичного призначення.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.