Вчені: Більше 47% друзів таємно недолюблюють один одного

Міжнародна група вчених провели дослідження щодо дружби, з’ясувалося, що половина людей сильно помиляються в оцінці друзів. Стаття опублікована в журналі Science Daily.
DSC09882

Вчені: Більше 47% друзів таємно недолюблюють один одного

Міжнародна група вчених з Массачусетського технологічного інституту, США і Тель-Авівського університету, Ізраїль провели дослідження щодо дружби. В ході аналізу даних з’ясувалося, що половина людей, яких називають друзями, ними не є. Наукова праця опублікований в журналі Science Daily.

Для дослідження вчені взяли групу ізраїльських студентів і провели тест у вигляді опитування. Піддослідним треба було поставити своїм однокурсникам оцінки від 0 до 5, де 0 означає, що вони з ними не знайомі, а 5 означає, що люди є кращими друзями. Крім цього, добровольці повинні були визначити, яким чином до них ставляться інші. 95% студентів відповіли, що упевнені в цьому сенсі інших до себе, як і самі випробовувані. Зіставивши дані, вчені побачили, що лише в 47% випадків дружні відносини мають двосторонній зв’язок. Доктор Ерез Шмуелі зазначив, що багато помиляються в дружбі з іншими і це дуже згубно позначається на оцінці ступеня впливу людей на інших.

У науковій праці також сказано, що для того, щоб домогтися висот у будь-якій області, потрібно вміти працювати спільно зі своїми друзями, так як дружба є сильнішою мотивацією, ніж гроші.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.