Вчені назвали 4 причини, за якими відмовитися від Facebook так складно

 


Вчені з Корнельського універстету, одного з найбільших і найвідоміших університетів США, що входить в елітну Лігу плюща, визначили складнощі, з якими стикаються користувачі Facebook у спробах відмовитися від використання соціальної мережі.

Багато користувачів в якийсь момент вирішували вдалися свій профіль з Facebook, обіцяючи собі ніколи не повертатися в цю соціальну мережу, проте реєструвалися заново всього тиждень опісля.

У ході нового дослідження було виявило чотири причини, що пояснюють, чому так непросто раз і назавжди видалити свій профіль:

— Усвідомлення залежності. Згідно з отриманими даними, ті, хто відчуває, що Facebook викликає залежність або входить у звичку, з більшою ймовірністю повертаються в соціальну мережу. За описом одного з учасників дослідження, перші десять днів, кожен раз, коли він відкривав інтернет-браузер, його пальці автоматично набирали «f ‘».

— Приватне життя і моніторинг. Користувачі, що заходять у Facebook в основному, щоб дізнатися, як часто інші ними цікавляться, частіше відновлюють акаунти, ніж ті, хто побоюється, що за його діями в мережі ведеться спостереження.

— Суб’єктивне настрій. За даними дослідників, якщо користувач був у хорошому настрої, то малоймовірно, що він змінить своєму слову ніколи не повертатися в Facebook.

— Інші соціальні мережі. Якщо у користувача є профілі в інших соціальних сетян, наприклад, Twitter, то він з меншою ймовірністю відновить сторінку в Facebook.

Крім цього, вчені виявили, що ті, хто розмірковував над роллю технологій в їх суспільного життя, частіше відновлювали профіль. У багатьох з цих випадків користувачі поверталися в Facebook, однак скорочували його використання: наприклад, прали додаток з телефонів, видаляли друзів або обмежували час, проведений в мережі.

Результати дослідження продемонстрували, наскільки складними можуть бути рішення, що стосуються щоденного використання соціальних мереж. Крім страху виникнення залежності, користувачам доводиться миритися зі збором, аналізом і потенційним перетворенням в гроші їх особистої інформації. З іншого боку, на думку дослідників, Facebook служить численним важливим соціальним функціям, в деяких випадках стаючи єдиним засобом підтримки контакту.

 

images copy copy copy

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.