Учені розповіли, як звичка робити cелфі впливає на романтичні стосунки

Експерти простежили, що чим більше закохані пари публікують свої спільні фото в соціальних мережах, тим більше відбувається сварок між ними.
Вчені з університету Флориди (University of Florida) упевнені, що запорука міцних відносин безпосередньо пов’язаний з кількістю зроблених Селфі. Експерти прийшли до висновку, що чим більше люди викладають свої спільні фотографії в соціальні мережі, тим частіше в їхньому житті відбуваються різні розбіжності.
Вчені провели ряд досліджень, які змогли довести цю теорію. В експерименті взяли добровільну участь близько 420 активних користувачів Інтернету. Всі респонденти перебували під пильним наглядом фахівців. Вчені простежили, як багато люди здатні викладати на загальний огляд Селфі своєму повсякденному житті.

Результати дослідження здивували експертів, оскільки вчені помітили, що чим більше пара викладає в Мережу свої Селфі, тим менше романтики в їхніх стосунках. На думку вчених, романтика є запорукою міцних відносин, тому фахівці радять намагатися не зловживати розміщенням своїх фотографій в Інтернеті

 

1453907964 vacation-selfie

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.