Вчені: Секс корисний для фігури і мозку


1460877504_1

Багато людей на сьогоднішній день замислюються про проблему власного здоров’я і проблемою підтримки красивих форм. Щоб фігура залишалася підтягнутою, австралійські вчені рекомендують частіше займатися сексом.

Сексологи з Університету Кертін (Curtin University) поглибилися в питання користі сексу в житті людини. Сьогодні відомо, що людина, регулярно займаючись сексом, забезпечує собі зниження ризику інфаркту. Крім цього, інтимне життя людей стимулює роботу головного мозку і підвищує імунітет.

В ході останнього дослідження вчені з Австралії дійшли висновку, що секс дуже корисний для фігури. Півгодини статевого акту замінюють 20 хвилин спортивної ходьби, в результаті чого людина може «скинути» зайві кілограми і тримати в тонусі м’язи. За словами сексологів, регулярне заняття сексом є своєрідним кардіо вправи, які сприяють схудненню. Якщо регулярно відвідувати спортивний зал немає часу або коштів, для підтримки власного тіла в тонусі досить насиченою сексуального життя, секс допомагає поліпшити розтяжку.

Заняття любов’ю максимально ефективно в спалюванні калорій і схуднення, однак наростити м’язи таким чином не вийде, для цього необхідно відвідувати фітнес-зали.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.