Великі перетворення кожного дня на новій набережній Ірпеня

І сьогоднішній, сонячний, спекотний 15 день серпня також увійде в історію нашого міста великими перетвореннями, які відбувалися на великій території біля річки Ірпіня, де з ранку до вечора кипить робота, яка не зупиняється ні на хвилину, де ударними темпами ведеться будівництво ірпінської набережної.

Так, вже  сьогодні з самого ранку, можна було побачити на узбережжі  річки Ірпінь, новий витвір  у вигляді    двох лелеченят, які відлітають, а вже під вечір більшість мешканців нашого міста, які там відпочивали,  мали можливість побачити, як встановлюють на пляжі монументальний витвір у вигляді паруса.

Цікаво, що свідком цієї події був і наш знаний у місті художник Сергій Перехожук, який ще з самого ранку якось інтуітивно відчув, що треба саме сьогодні, у річницю проведення першого планера в Ірпені,  художньо змалювати цей мальовнийчий, природній куточок нашого міста, який вже під вечір,  мав осучаснений  вигляд.

Також сьогодні можна було побачити, як протягом дня,  оновлюється наш новий ірпінський пішохідний міст через річку Ірпінь  і як ретельно ведуться роботи на всіх його ділянках будівництва.

Слід сказати, що обсяг робіт, який виконується за день в районі майбутньої набережної Ірпеня, вражає і все більше  мешканців нашого міста можна побачити кожного дня, які з цікавістю приходять подивитися, що  відбувається на річці Ірпінь у районі Будинку творчості письменників та пішохідного мосту.

Отож, вже завтра, ми з вами знову станемо свідками великих перетворень і зможемо побачити нові оновлення на набережній в Ірпені !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.