Відкриття громадського парку «Героїв АТО» в Ірпені

 

 

Сьогодні в Ірпені відбулась знакова і можна з впевненістю сказати історична подія.

Представники активної громади нашого міста вирішили  у  День Героїв ( 6 травня),  відкрити громадський  парк «Героїв АТО»,  що по вулиці Котляревського.

Дуже багато людей прийшли сьогодні на відкриття цього парку у східній частині міста  дуже спадобалося, особливо напевно дітям  для яких було встановлено батут, робилася солодка вата і на останок величезний торт.

Депутат Ірпінської міської ради  Лаврентій  Кухайлешвілі на своїй сторінці у фейсбук пише: «Хотів би висловити подяку тим без кого ми б не змогли влаштувати такого свята, це Шевченко Мария, яка і привезла дітям батут, солодку вату і торт, її команду, яка допомогала це все робити !  Оце я розумію справжня робота на окрузі !  Також звісно хочу подякувати голові Ініціативної групи захисту цієї зеленої зони Леша Дашковский. Денис Тимошенко, Serhiy Hlinin, Мирослава Свистович, гурту «Перевал» АТОвцям з Міротворця, які прийшли нас підтримати, а також всім тим людям,  які прийшли сьогодні на урочисте відкриття парку «Героїв АТО» та Свято Дня Герої».

 

 

 

Фото: Л. Кухайлешвили

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.