Вихованець нашого Валентина Петровича — володар Кубка Білорусії !

1fb798

У суботу, 21-го травня в Бресті відбувся фінал Кубка Білорусі, в якому Жодінского «Торпедо» в серії пенальті обіграло гегемона місцевого футболу, ФК БАТЕ. Основний і додатковий час матчу завершився нульовою нічиєю.

У цій зустрічі в складі «Торпедо» взяли участь відразу четверо українців, серед яких Сергій Шаповал, який пройшов ази футбольної школу у нашого відомого тренера Валентина Петровича Лисова і який виступав за наш ворзельський клуб, одеський «Черноморець» та тираспольську команду з якою грав у єврокубкових матчах та виборов Суперкубок Молдови. 

Повертаючись до гри, слід сказати, що  Антон Голєнков, Сергій Шаповал та Євген Чумак вийшли на поле в стартовому складі, а Віталій Квашук увійшов в гру на 80-й хвилині.

Відзначимо, що в післяматчевій серії пенальті Квашук та Шаповал свої точки реалізували, а от удар Чумака потягнув воротар Черник. Проте, з рахунком 3: 2 «Торпедо» «перестріляв» з 11 БАТЕ-метрових.

Брест. СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «Брестський»
Головний арбітр: Олексій Кульбака
Асистенти: Віталій Малютін, Євген Романов
БАТЕ — «Торпедо» 0: 0, по пенальті 2: 3


БАТЕ: Черник, Поляков, Дубра, Мілуновіч, Ріос (М.Володько 82), Жавнерчик, Стасевич, Кендиш (А.Володько 109), Іванич, Яблонський, Гордійчук (Антілевскій 116)
Тренер: Олександр Ермакович

«Торпедо»: Фомічов, Челядинський, Щербо, Каршакевич, Челядко (Клопоцкій 90), Демидович (Квашук 80), Голєнков (Трапашко 116), Шаповал, Чумак, Скавиш, Панковець
Тренер: Ігор Кріушенко

Попередження: 68 Поляков, Кендиш 82, А.Володько 118
42d6b-FK-Torpedo
Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.